Login:
Hasło:
   Strona startowa      O projekcie      Uczestnicy projektu      Moduły szkoleniowe      Harmonogram szkolenia      Ważne dokumenty      Dojazd      Kontakt  
Strona: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7

Gdańsk: I Ty też masz wpływ na środowisko

Opublikowano: 24-08-2010

Gdańska Straż Miejska, wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, rozpoczęła kampanię społeczno – edukacyjną na rzecz poszerzenia stopnia świadomości ekologicznej mieszkańców.
Kampania ma na celu zmniejszenie zanieczyszczenia terenów miejskich i przeciwdziałanie degradacji środowiska naturalnego. Oparta jest, natomiast na ekspozycji plakatów w środkach komunikacji miejskiej. Plakaty z napisem "I Ty też masz wpływ na środowisko" poruszają problematykę ochrony zieleni w mieście i poza nim, nielegalne wycinki lasów, niszczenie ściółki leśnej. Informują również o problemie zanieczyszczania wód, nielegalnych wysypiskach śmieci oraz o konieczności segregacji odpadów.
Poprzez kampanię pragniemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto, i uświadomić im, jak wielki wpływ na środowisko ma zachowanie każdego człowieka - tłumaczy Bartłomiej Kłodnicki ze Straży Miejskiej w Gdańsku.
 

PTH Technika sp. z o.o.